Indywidualne Sesje Coachingowe

To pasjonująca podróż w głąb siebie, która poprzez odkrywanie potencjału, zwiększanie energii i motywacji do dalszego działania, pozwala na osobisty i zawodowy rozwój.

W czym coaching może Ci pomóc?

Większa pewność siebie

Różnorodne ćwiczenia coachingowe pomogą Ci na nowo odkryć w sobie moc, dzięki której uwierzysz w swoje możliwości i nabierzesz odwagi do działania!

Wzrost motywacji

Praca z coachem sprawi, że poczujesz przypływ pozytywnej energii, która pomoże Ci zrealizować każdy cel! Nauczysz się utrzymywać swoje zaangażowanie na dłużej!

Pokonanie stresu

Wykorzystując wyobraźnię oraz dotychczasowe doświadczenie nauczysz się, jak radzić sobie w stresujących sytuacjach oraz jak trzymać na wodzy swoje emocje!

Budowanie relacji

Rozwijanie umiejętności interpersonalnych pomoże Ci w nawiązywaniu nowych znajomości, budowaniu zdrowych więzi oraz rozwiązywaniu konfliktów.

„Bądź zmianą, którą pragniesz widzieć w świecie.” ~ Mahatma Gandhi

Nie czekaj!

Proces coachingowy

Prowadzi do znaczącej zmiany w życiu. Uczy, jak z dotychczasowych doświadczeń czerpać siłę i motywację. Daje możliwość lepszego rozumienia siebie, odkrywania głębszych wartości i pragnień. Pomaga przełożyć cele i marzenia na konkretny plan działania.

Profesjonalny coach

To osoba, która jest przygotowana do wspierania innych w rozwoju. Potrafi uważnie słuchać, obserwować oraz zadawać trafne i inspirujące pytania. Pomaga w pełni wykorzystać wiedzę i umiejętności klienta, jego kreatywność i wyobraźnię.

Sesja coachingowa

Trwa 45 minut. Podczas pierwszego spotkania coach zada Ci kilka pytań, które pomogą Ci określić cel lub temat, nad którym chciałbyś pracować w trakcie całego procesu. Na kolejnych spotkaniach coach zaprosi Cię do wzięcia udziału w wielu ciekawych ćwiczeniach.