REFERENCJE

Poznaj opinie firm i organizacji, które współpracowały z Motywatorium
Anna Styrna, Zastępca Dyrektora w firmie Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój

Pani Kasia to świetna i profesjonalna specjalistka, polecam szeroki wachlarz usług, spotkania indywidualne jak również grupowe, czy firmowe. Indywidualne podejście Pani Kasi do każdego tematu, zaufanie oraz zaangażowanie sprawia, że cały proces, któremu zostaje poddana osoba, grupa kończy się sukcesem! Warto poświęcić czas na własny rozwój, by móc w pełni cieszyć się z życia!

Maciej Wawrzyniak, Meritum Group

Miałem przyjemność pracować z firmą Motywatorium wielokrotnie. Podejście właścicielki, Katarzyny Kuzak, zawsze jest godne rekomendacji. Jej ogromny entuzjazm i zaangażowanie pomaga mi, jako przedsiębiorcy, nadawać na tych samych falach z pracownikami mojej firmy. W pracy zespołowej jest to kluczową sprawą. Szczerze polecam współpracę z Motywatorium.

mgr Halina Zarotyńska, Przewodnicząca Rady Nowosądeckiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Nowym Sączu

W 2014 i 2015 roku współpracowaliśmy z Panią Katarzyną Kuzak, organizując serię warsztatów dla pielęgniarek i położnych z powiatu nowosądeckiego i gorlickiego. Poruszyliśmy tematykę komunikacji interpersonalnej, zapobiegania wypaleniu zawodowemu oraz radzenia sobie ze stresem. Współpraca z Panią Katarzyną Kuzak układała się bardzo dobrze. Stosowane metody pracy sprawiały, że uczestnicy aktywnie brali udział w zajęciach oraz nabyli wiele nowych umiejętności.

Agnieszka Lewonowska-Banach, Prezes Fundacji KTO Kultura – Troska – Otwartość

Pani Katarzyna Kuzak posiada duże doświadczenie w obszarze wspierania osób w ich rozwoju, budowania wiary we własne siły. Podczas prowadzenia zajęć potrafiła zainteresować uczestników posiadających bardzo różnorodne potrzeby i oczekiwania, zbudować atmosferę otwartości i zaufania, dostosować sposób prowadzenia zajęć do potrzeb i możliwości osób długotrwale bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym.