Opinie klientów biznesowych

Poznaj opinie firm i organizacji na temat współpracy z Katarzyną Kuzak i Motywatorium.

Opinie klientów indywidualnych

Dowiedz się, co cenią klienci indywidualni w Katarzynie Kuzak i dlaczego tak chętnie chcą z nią pracować!

Referencje od firm

Hotel Irena Eris

Anna Styrna, Zastępca Dyrektora w firmie Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój

Pani Kasia to świetna i profesjonalna specjalistka, polecam szeroki wachlarz usług, spotkania indywidualne jak również grupowe, czy firmowe. Indywidualne podejście Pani Kasi do każdego tematu, zaufanie oraz zaangażowanie sprawia, że cały proces, któremu zostaje poddana osoba, grupa kończy się sukcesem! Warto poświęcić czas na własny rozwój, by móc w pełni cieszyć się z życia!

Barbara Sadurska, Instytut Twórczości

Kasia Kuzak była coachem I i II edycji Rocznej Szkoły Twórczego Pisania w Instytucie Twórczości w Krakowie. Zawsze na czas, zawsze przygotowana, skupiona, spokojna. Kompetentna. Pomagała uczestnikom Szkoły ogarnąć chaos w ich głowach, pośpiech w życiu, brak czasu na pisanie. Motywowała, wspierała, koncentrowała się na tym, co w człowieku najlepsze.

Kasia jest jednym z najlepszych coachów Instytutu Twórczości. Ten uśmiech… ta uwaga w słuchaniu… Niepowtarzalne!

Maciej Wawrzyniak, Meritum Group

Miałem przyjemność pracować z firmą Motywatorium wielokrotnie. Podejście właścicielki, Katarzyny Kuzak, zawsze jest godne rekomendacji. Jej ogromny entuzjazm i zaangażowanie pomaga mi, jako przedsiębiorcy, nadawać na tych samych falach z pracownikami mojej firmy. W pracy zespołowej jest to kluczową sprawą. Szczerze polecam współpracę z Motywatorium.

mgr Halina Zarotyńska, Przewodnicząca Rady Nowosądeckiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Nowym Sączu

W 2014 i 2015 roku współpracowaliśmy z Panią Katarzyną Kuzak, organizując coaching grupowy dla pielęgniarek i położnych z powiatu nowosądeckiego i gorlickiego. Poruszyliśmy tematykę komunikacji interpersonalnej, zapobiegania wypaleniu zawodowemu oraz radzenia sobie ze stresem. Współpraca z Panią Katarzyną Kuzak układała się bardzo dobrze. Stosowane metody pracy sprawiały, że uczestnicy aktywnie brali udział w zajęciach oraz nabyli wiele nowych umiejętności.

Agnieszka Lewonowska-Banach, Prezes Fundacji KTO Kultura – Troska – Otwartość

Pani Katarzyna Kuzak posiada duże doświadczenie w obszarze wspierania osób w ich rozwoju, budowania wiary we własne siły. Podczas prowadzenia zajęć potrafiła zainteresować uczestników posiadających bardzo różnorodne potrzeby i oczekiwania, zbudować atmosferę otwartości i zaufania, dostosować sposób prowadzenia zajęć do potrzeb i możliwości osób długotrwale bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Jacek Wiewióra, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej

Pani Katarzyna jest osobą:
Czującą różnicę pomiędzy pracą skupioną na celu, a nie na cierpieniu.
Odpowiedzialną za powierzone jej zadanie, ambitną i otwartą na pomysły innych.
Ceniącą swoją pracę oraz sukcesy osób, z którymi pracuje.
Hmm… jest po prostu prawdziwym Coachem.

Dziękuję za współpracę przy projekcie „Mogę pracować – program aktywizacji społecznej,
edukacyjnej i zdrowotnej w mieście Limanowa”.

Referencje od klientów indywidualnych

Michał, inżynier do spraw
jakości oprogramowania

Kasia pokazała mi, że moja branża wcale nie różni się od jej branży tak jak mi się wydawało. W obu, zarówno w IT jak i w coachingu, złożone zagadnienia można rozbić na mniejsze tematy czy też zadania. Profesjonalny i przemyślany proces, który mi zaproponowała bardzo mi się spodobał oraz okazał się skuteczniejszy niż sądziłem. Kasia potrafi świetnie moderować rozmowę klienta z samym sobą, co sprawia że uczestnik czuje pewność siebie i siłę. Sesje są bardzo ciekawe, przeplatane wizualizacjami, ćwiczeniami na wyobraźnię i ruchem. System celów krótko i długoterminowych również dodatkowo wzmacnia uczestnika w jego drodze do celu.
Gorąco polecam, warto.

Monika, animator zabaw dziecięcych

Pani Kasia to osoba cierpliwa, spokojna, uśmiechnięta. Jest doskonałym słuchaczem i trafnie zadaje celne pytania. Sesje coachingowe pozwoliły mi na tzw. „wyjście do ludzi” i rozwinięcie skrzydeł. Polecam współpracę z Panią Kasią wszystkim osobom, które nie potrafią rozwinąć swoich talentów i pokazać ich ludziom.

Dominika, przedsiębiorca

Kasia pomogła mi dostrzec mój wpływ na kształtowanie własnego życia i relacji z bliskimi. Obudziła apetyt na dalsze poznawanie samej siebie i pomogła odkryć silne strony, dzięki którym znacznie łatwiej jest mi mierzyć się z wyzwaniami. Jestem wdzięczna Kasi szczególnie za to, że przez cały czas trwania naszej współpracy miałam pewność, że stoi po mojej stronie.