Justyna Światłowska

Coach, Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny
Entuzjastka Życia i Mama 3 dzieci


KIM JESTEM

Jestem certyfikowanym coachem, oraz edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców.

Swoje kompetencje rozwijałam przy boku Katarzyny Kuzak (Psycholog, Master Certified Coach ICF) najpierw jako uczestniczka Szkoły Coachingu, a teraz jako samodzielny coach, edukator oraz koordynator projektów w Szkole Coachingu Katarzyna Kuzak, oraz przy boku Joanny Baranowskiej prekursorki Pozytywnej Dyscypliny w Polsce.

DLACZEGO JESTEM COACHEM I EDUKATOREM?

Po kilkuletniej pracy w biznesie poczułam, że pragnę coś zmienić w swoim życiu. Urodzenie trójki dzieci oraz mój osobisty rozwój w Szkole Coachingu sprawiły, że odkryłam w sobie pasję do niesienia pomocy innym ludziom. Teraz profesjonalnie pomagam innym pokonywać ich granice i blokady oraz stawać się takimi rodzicami, jakimi zawsze pragnęli być. Wierzę, że rozwijając siebie i zdobywając nowe umiejętności możemy być szczęśliwsi.

MOJA MISJA

Moją misją jest budowanie odwagi do zmian tego, co wydawałoby się, że już zmienić nie można. Poprzez filozofię Pozytywnej Dyscypliny uczę rodziców skutecznego sposobu na wychowywanie dzieci we wzajemnym zrozumieniu i szacunku.

JAK PRACUJĘ

Pracuję warsztatowo oraz indywidualnie. Możesz się do mnie umówić na indywidualną konsultację dzwoniąc do mnie lub umawiając się przez kalendarz. Możemy się też spotkać na warsztatach z Pozytywnej Dyscypliny – terminy i szczegóły w zakładce Warsztaty i Szkolenia | Pozytywna Dyscyplina.